اغلب دوستانی که برای مشاوره به من مراجعه می کنند می گویند: یک ایده خوب برای فروش آنلاین دارم. یک سایت شیک و جذاب لازم دارم. بعد از اینکه سایت را راه اندازی کردم مردم به سایتم سر می زنند و از من خرید می کنند چون ایده فوق العاده ای دارم. تنها چیزی که لازم دارم این است که ببینم چطور می توانم سایتم را بین مردم تبلیغ و معرفی کنم!»

دو ایراد اساسی در این کلیشه ذهنی وجود دارد. نخست اینکه فرآیند فروش و بازاریابی آنلاین مدل خاصی دارد که باید رعایت شود. بنابراین فرآیند واقعی، از چیزی که در ابتدا به نظر می رسد پیچیده تر است. اشکال دوم این است که این دوستان خودشان را از این معادله حذف کرده اند!

گاهی مدیران و کارآفرینانی نزد ما می آیند و تحت تاثیر عملکرد و محتوای سایت مدیر سبز» از ما تقاضا می کنند چیزی شبیه آن برایشان بسازیم. ما به این افراد می گوییم ۸۰ درصد موفقیت سایت ناشی از شیوه مدیریت آن است نه ظاهر یا نرم افزار آن! ولی مردم از بیرون تصور دیگری دارند.

ادامه مطلب

فروشگاه کفش کتونی مردانه دخترانه

علت درد دندان بعد معالجه ریشه دندان؟

روش های ساده برای تسکین دندان درد شبانه

سایت ,مردم ,چیزی ,موفقیت ,لازم ,اینکه ,می کنند ,این است ,است که ,موفقیت سایت ,چیزی که

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون فرهنگی هنری مسجد خیرات شیراز وبلاگدهی پله پله تا آسمان موفقیت صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ✋به سایت اسپانسر مگنت گیم خوش آمدید✋ loona the world خادمان شهدا جستجوگر رمز و رازهای ساده هنرودیجیتال دکوارسیون داخلی منزل